Воскресенье, 19.05.2024, 10:56 Приветствую Вас Гость




Главная | Регистрация | Вход | RSS
[ Новые сообщения · Участники · Правила форума · Поиск · RSS ]
Модератор форума: Sadamark, HeBLLleT  
Forum -Клана Antiquus » Общее » Беседа » ! Best of antiquus ! (Набор в пати на русский Lineage 2 от Innova)
! Best of antiquus !
AstralДата: Пятница, 21.11.2008, 21:00 | Сообщение # 1
Beast Lord
Группа: Администраторы
Сообщений: 115
Репутация: 10
Статус: Offline
На данный момент закрытое бета тестирование русского линейджа подходит к завершению. После чего в первых числах декабря будет запущено открытое бета тестирование, к которому будут иметь доступ все желающие, и что важно - после которого вайпа не будет.

Времени осталось совсем немного, и я бы хотел обратиться ко всем кто планирует переходить на оф.сервер линейджа! Мы набираем парти из 9 игроков, для приятной, командной и веселой игры. В етой теме попрошу всех желающих к нам присоедениться - оставлять заявки.

Требования:
1.Хотелось бы чтоб вся группа был с Ивано-Франковска, но бывают и исключения)
2.Хороший, стабильный онлайн
3.Возможность использовать ТимСпик.
4.Минимальное пропускание важных мероприятий.
5.Немалый опыт в игре(хотя тут сомнительно, большинство из нас нубы в грации),иными словами уметь быстро учиться играть.

Что касаеться самой пати, то пока в планах создавать пати дагеров (в формате бп ее вк бд свс 4 дагера).
Заявки оствалять в виде:1.Ник 2.Имя 3.Предпочитаемый клас среди названых выше 4. Возможный онлайн.

Ну и на последок скажу, что мы никого не принуждаем, а только агитируем идти с нами.

Астрал

!!Не стесняемся передаем ссылку на тему всем знакомым)!!!!


Not Worth Living If Life Is Not Enjoable
 
AzatotДата: Воскресенье, 21.12.2008, 02:40 | Сообщение # 166
Gremlin
Группа: Клан
Сообщений: 11
Репутация: 2
Статус: Offline
Як мну це напрягає шо ми всі на 1 серв неможем (нехочем і т.д. т.п.) піти.

П.С. в мну вже нема слів одні мати......


Жизнь-это ошибка,которую можно исправить лишь одним способом...
 
RAIZДата: Воскресенье, 21.12.2008, 03:36 | Сообщение # 167
Ketra Orc Warrior
Группа: Клан
Сообщений: 604
Репутация: 5
Статус: Offline
го на кадмус smile
 
korsarДата: Воскресенье, 21.12.2008, 11:44 | Сообщение # 168
Beast Lord
Группа: Клан
Сообщений: 116
Репутация: 4
Статус: Offline
Я або піду на атебальт (жаль правда буде лишати персів всіх, профа уже, тай 3,5кк уже маю...) , або лишусь на ББ. На кадмус іти не бачу змісту, там тільки ваше паті, клан ви не створюєте, в 1 клан потім всіх і так не візьмуть, тому імхо всі хто ідуть на кадмус но не ідуть в вашу паті будуть в прольоті.

З.І. Іду пробувати поміняти своє бабло з ББ на атебальт, або може за 4гейм монети продати smile


Водка+пиво=лучший бутерброд ;)
 
DodikTGДата: Воскресенье, 21.12.2008, 12:12 | Сообщение # 169
Dion Grizzly
Группа: Клан
Сообщений: 34
Репутация: 4
Статус: Offline
Quote (korsar)
Я або піду на атебальт (жаль правда буде лишати персів всіх, профа уже, тай 3,5кк уже маю...) , або лишусь на ББ. На кадмус іти не бачу змісту, там тільки ваше паті, клан ви не створюєте, в 1 клан потім всіх і так не візьмуть, тому імхо всі хто ідуть на кадмус но не ідуть в вашу паті будуть в прольоті.

З.І. Іду пробувати поміняти своє бабло з ББ на атебальт, або може за 4гейм монети продати smile

прохання... якщо вдасттся, здай ынфу плс..... Я би тоже поперекидав.....


Шиллен кнайт любит делать это при свечах. Или это не свечи?..
 
AbaddonДата: Воскресенье, 21.12.2008, 12:18 | Сообщение # 170
Doom Knight
Группа: Клан
Сообщений: 31
Репутация: 3
Статус: Offline
Quote (korsar)
Іду пробувати поміняти своє бабло з ББ на атебальт, або може за 4гейм монети продати

Варіант. Але, я думаю, то можна буде зробити і пізніше. Коли будуть надійні обмінники.
Там кричав в шаут якийсь wmz2adena2wmz, але хз що то за один...

Quote (RAIZ)
го на кадмус

го на атебальд. tongue





 
BabaykoДата: Воскресенье, 21.12.2008, 13:07 | Сообщение # 171
Татко
Группа: Администраторы
Сообщений: 399
Репутация: 11
Статус: Offline
я на кадмусі вже, накінецто Астрал замутив профу на "Разбойника".


 
DodikTGДата: Воскресенье, 21.12.2008, 14:12 | Сообщение # 172
Dion Grizzly
Группа: Клан
Сообщений: 34
Репутация: 4
Статус: Offline
Мля.. реально бачу що клан розпадається..... кожен тяне в свою сторону і кожен бачить тільки власні інтереси і не хоче дивитися у перспективу.... і це реально харить... цим постом не агітую за якись конкретний сервер просто констатую факт!! А була ж добре зіграна команда... шкода буде якщо вона роздробиться1

Шиллен кнайт любит делать это при свечах. Или это не свечи?..
 
AbaddonДата: Воскресенье, 21.12.2008, 14:12 | Сообщение # 173
Doom Knight
Группа: Клан
Сообщений: 31
Репутация: 3
Статус: Offline
Quote (Babayko)
я на кадмусі вже, накінецто Астрал замутив профу на "Разбойника".

От мля, тому Українці в такій жопі, що немає єдності. Пздц - "мені Астрал замутив профу на "Разбойніка", тому я лишаюсь на Кадмусі". Ояебу! Сашко, ти мутив набагато складніші і проблемніші речі, ніж якась перша профа.





 
RAIZДата: Воскресенье, 21.12.2008, 14:19 | Сообщение # 174
Ketra Orc Warrior
Группа: Клан
Сообщений: 604
Репутация: 5
Статус: Offline
ояебу, наг когось переконувати? хоче грае кадмус нехоче неграе...
я наприклад на той атебальт ніколи б непішов того шо то тихий сервер, а я люблю вари тд і тп...
 
AbaddonДата: Воскресенье, 21.12.2008, 14:45 | Сообщение # 175
Doom Knight
Группа: Клан
Сообщений: 31
Репутация: 3
Статус: Offline
Quote (RAIZ)
ояебу, наг когось переконувати? хоче грае кадмус нехоче неграе...

Ояебу! РАЙЗ уже грає весь сервер Кадмус? Підняв Заріч, чи Акаманахи?
А якщо не чіпатись до слів, то наг ти сам переконував віще по темі що Кадмус, то руль?

Quote (RAIZ)
я наприклад на той атебальт ніколи б непішов того шо то тихий сервер, а я люблю вари тд і тп...

Ну та певно... А на Кадмусі шумно ппц! Всі кругом флагануті бігають! ПК гуляють пішки по містах і селах.
Так на Атебальді менше літає твінків по "ВуденСет Штрассе", але то не показник що не буде варів і т.д і т.п.
А нубів з дурними питаннями купа на всіх серверах! Я б сказав що суттєво більше ніж було на відкритті Алькара.





 
АгітаторНах(z)Дата: Воскресенье, 21.12.2008, 14:49 | Сообщение # 176
Gremlin
Группа: Пользователи
Сообщений: 15
Репутация: 0
Статус: Offline
паца чо ви сретесь кожна людина сама вирішуе де йому грати і ским.В кожного свої мотивації такшо всім гарної гри там де вони хочуть.Пиво всеодно пити будем)

zerion>Ata
 
RAIZДата: Воскресенье, 21.12.2008, 14:56 | Сообщение # 177
Ketra Orc Warrior
Группа: Клан
Сообщений: 604
Репутация: 5
Статус: Offline
Quote (Abaddon)
А на Кадмусі шумно ппц! Всі кругом флагануті бігають! ПК гуляють пішки по містах і селах.

biggrin
читай форуми, уже создани алли, на кадмуси уже е 3 сильних алли, шо немож сказати про атебальт... вари само собою будуть но цікавіший сервер буде кадмус, бб Імхо.
+1 Бодя happy


Сообщение отредактировал RAIZ - Воскресенье, 21.12.2008, 14:56
 
MargoДата: Воскресенье, 21.12.2008, 15:20 | Сообщение # 178
Grandis
Группа: Клан
Сообщений: 73
Репутация: 2
Статус: Offline
Quote (DodikTG)
Мля.. реально бачу що клан розпадається..... кожен тяне в свою сторону і кожен бачить тільки власні інтереси і не хоче дивитися у перспективу.... і це реально харить... цим постом не агітую за якись конкретний сервер просто констатую факт!! А була ж добре зіграна команда... шкода буде якщо вона роздробиться1

+1. Стільки часу грали разом, а тут розійшлися хто куда. Я розуміющо у всіх різні цілі в ігрі - хтось хоче "нагібати", а хтось просто віддихати, але ж могли найти дружно якись компроміс. Ех, не буде вже напевно такого клан-шашлика як цього літа sad

З.І. До речі, а Діма (Балор), Марвел, Робін, Колобок, Ярілко, Лялюсь, Шума, Мітра - хтось з них іде на руофф, ніхто не в курсі?

 
AbaddonДата: Воскресенье, 21.12.2008, 15:23 | Сообщение # 179
Doom Knight
Группа: Клан
Сообщений: 31
Репутация: 3
Статус: Offline
Хлопчики з Мелка і Абіса то фігня. А от Хаос всіх нагне своїм донатом biggrin
Плануєш потрапити до них і нагинати з ними? Ну удачі...
Мені дуже сподобалась вимога до вступу у одних "6+часовой онлайн". wacko

З.І.
А походу респект тим аллі за те що всі дружно на один сервер. А не так як ми.







Сообщение отредактировал Abaddon - Воскресенье, 21.12.2008, 15:35
 
cvolo4bДата: Воскресенье, 21.12.2008, 16:08 | Сообщение # 180
ВеЛоСиПеДиСт
Группа: Клан
Сообщений: 564
Репутация: 14
Статус: Offline
почитав посміявся , закрийте цю тему нах, СРаЧ моде ОН ,єдине що толкового було сказано то абадоном куда би хто не ішов рулити не буде ніхто, оскільки ДОНАТ РУЛИТЬ і не Ебе. ,це мое імхо.
Зы Раыз ти так говориш що де буде, ніби ти з самого початку граеш л2 на офі.....
+1 к зеріону



©Terti-Plyachku
тіпа завязав ;D
 
Forum -Клана Antiquus » Общее » Беседа » ! Best of antiquus ! (Набор в пати на русский Lineage 2 от Innova)
Поиск: