Воскресенье, 19.05.2024, 10:56 Приветствую Вас Гость




Главная | Регистрация | Вход | RSS
[ Новые сообщения · Участники · Правила форума · Поиск · RSS ]
  • Страница 2 из 5
  • «
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
  • »
Модератор форума: Sadamark, HeBLLleT  
Forum -Клана Antiquus » Общее » Беседа » ПРО РУСОФФ (читати всім)
ПРО РУСОФФ
korsarДата: Среда, 22.10.2008, 12:17 | Сообщение # 16
Beast Lord
Группа: Клан
Сообщений: 116
Репутация: 4
Статус: Offline
Quote (Abaddon)
У мене питання виникло на яке я знаю відповідь але хотілось би почути твою думку... Сильно кривий С4 на Алькарі? Я можу сказати що С1 на Алькарі був такого ж гатунтку. І думаю що ХБ буде таким же.

ХБ переписаний на яві з С4 буде 100% "точно таким же" як птс С1 і С4, в цьому можна навіть не сумніватись lol lol lol


Водка+пиво=лучший бутерброд ;)
 
RAIZДата: Среда, 22.10.2008, 13:26 | Сообщение # 17
Ketra Orc Warrior
Группа: Клан
Сообщений: 604
Репутация: 5
Статус: Offline
Quote (Margo)
P.S. На рахунок руофа: особисто для мене найбільший його плюс в тому, що регулярно будуть переходи на нові хроніки

там вроді ше грація Фінал, і всьо Л2 пройдене smile
 
korsarДата: Среда, 22.10.2008, 16:32 | Сообщение # 18
Beast Lord
Группа: Клан
Сообщений: 116
Репутация: 4
Статус: Offline
Quote (RAIZ)
там вроді ше грація Фінал, і всьо Л2 пройдене

За пару місяців має бути грація частина 2, тоді грація фінал. Але я думаю що потім кореяки ще щось придумають, бо якщо довго ті самі хроніки , то в людей меншає інтерес до гри, а це ж менше бабла НСсофту smile Я десь читала що ЛА3 планується приблизно на 2014 рік, а до того корейці будуть старатися регулярно щось добавляти до гри.
Хотя я ще би і на Алькарі пограла, але в нас зараз будова, часу на лінєйку абсолютно нема(((((

Блін, з Пашиного акаунта написала. Корочє, це Марго smile


Водка+пиво=лучший бутерброд ;)

Сообщение отредактировал korsar - Среда, 22.10.2008, 16:33
 
AbaddonДата: Среда, 22.10.2008, 22:49 | Сообщение # 19
Doom Knight
Группа: Клан
Сообщений: 31
Репутация: 3
Статус: Offline
Quote (Margo)
а от Хелбаунд адмінам алькара прийдеться писати ручками

Не прийдеться. Все вже давно вкрадено. Прийдеться тільки патчити баги. І питання стоїть тільки в тому чи зможуть вони найти всі ті патчі, або запатчити самостійно.

Quote (Margo)
А про то наскільки вони в цьому шарять можна судити по тому, що баг зі страйдерами до тепер не пофікшений, на скільки я знаю; і з дюпом адени і АА вони тоже ніфіга зробити не можуть.

З дюпом адени уже все пофіксили. А от зі петами справді ні. Воно й зрозуміло - їм простіше віключити петів, чим розбиратись як то пофіксити. Тим більше, що зараз основні роботи ведуться над ХБ (тому й багоюзери появились що ніхто сервак не пасе і тому й профукали адміни багатьох багоюзерів)

Quote (korsar)
ХБ переписаний на яві з С4

ото ти ляпнув неподумавши...





 
korsarДата: Четверг, 23.10.2008, 10:39 | Сообщение # 20
Beast Lord
Группа: Клан
Сообщений: 116
Репутация: 4
Статус: Offline
Quote (Abaddon)
ото ти ляпнув неподумавши...

Бугага, оце ти ляпнув, малюче, не подумавши biggrin

Quote (Abaddon)
Не прийдеться. Все вже давно вкрадено. Прийдеться тільки патчити баги. І питання стоїть тільки в тому чи зможуть вони найти всі ті патчі, або запатчити самостійно.

Можна подумати ти сам його крав і все бачив, шо так розказуєш lol


Водка+пиво=лучший бутерброд ;)
 
AstralДата: Четверг, 23.10.2008, 10:55 | Сообщение # 21
Beast Lord
Группа: Администраторы
Сообщений: 115
Репутация: 10
Статус: Offline
меня тоже улыбает увереность Abaddon а в своих словах, складываеться впечетление что только он знает всю правду про л2)

Not Worth Living If Life Is Not Enjoable
 
RAIZДата: Четверг, 23.10.2008, 12:24 | Сообщение # 22
Ketra Orc Warrior
Группа: Клан
Сообщений: 604
Репутация: 5
Статус: Offline
ну він значно постарше за нас всіх, і знае напевно більше smile
 
korsarДата: Четверг, 23.10.2008, 13:09 | Сообщение # 23
Beast Lord
Группа: Клан
Сообщений: 116
Репутация: 4
Статус: Offline
Quote (RAIZ)
ну він значно постарше за нас всіх, і знае напевно більше

Чого саме "більше" і в якій саме галузі? wink Це ж не значить шо якшо моїй бабці 76 років, то вона в Л2 взагалі "гуру" tongue


Водка+пиво=лучший бутерброд ;)
 
RAIZДата: Четверг, 23.10.2008, 15:27 | Сообщение # 24
Ketra Orc Warrior
Группа: Клан
Сообщений: 604
Репутация: 5
Статус: Offline
ta meni na vsyo naklastu, ya pidy na rusoff xiba kolu Terti-Plyacku tyda pidyt' happy
 
korsarДата: Четверг, 23.10.2008, 18:27 | Сообщение # 25
Beast Lord
Группа: Клан
Сообщений: 116
Репутация: 4
Статус: Offline
Райз, я і не кажу шо всі конче мусять іти на руоф, просто цікаво звучать такі категоричні пости про те шо руоф 100% буде гавно wink На ньому ж ніхто з нас не грав, то як тут можна так впевнено про це говорити. В кінці кінців кожен і так буде грати там де ЙОМУ САМОМУ більше подобається.

Водка+пиво=лучший бутерброд ;)
 
AbaddonДата: Четверг, 23.10.2008, 20:24 | Сообщение # 26
Doom Knight
Группа: Клан
Сообщений: 31
Репутация: 3
Статус: Offline
Я завжди впевнений у своїх словах, якщо знаю про що йдеться. Зовсім неважко проаналізувати усі факти про руофф та Іннову і з достатньою імовірністю зробити прогноз. Принаймі я заглядаю в профіль перед тим як написати комусь "малюче"...
Сперечатись далі не буду, бо не бачу в цьому змісту. Ваш оптимізм сліпий як почуття закоханого юнака і тому непереборний.
Попри все, я бажаю щоб ваші оптимістичні настрої стосовно руоффа, та наші стосовно Алькара оправдались.







Сообщение отредактировал Abaddon - Четверг, 23.10.2008, 20:25
 
korsarДата: Четверг, 23.10.2008, 20:44 | Сообщение # 27
Beast Lord
Группа: Клан
Сообщений: 116
Репутация: 4
Статус: Offline
Quote (Abaddon)
Попри все, я бажаю щоб ваші оптимістичні настрої стосовно руоффа, та наші стосовно Алькара оправдались.

Цілком підтримую wink

З.І. Що до

Quote (Abaddon)
Ваш оптимізм сліпий як почуття закоханого юнака і тому непереборний.
звучить смішно, після твого запевнення про те що все в світі можна вивести тупо на основі аналізу флуду людей на форумах biggrin Можу на це відповісти тільки те, що твоя впевненність в власній правоті як мінімум заслуговує на повагу lol


Водка+пиво=лучший бутерброд ;)
 
AbaddonДата: Пятница, 24.10.2008, 00:42 | Сообщение # 28
Doom Knight
Группа: Клан
Сообщений: 31
Репутация: 3
Статус: Offline
Чому ж тільки на основі аналізу флуду? Хоча флуд теж береться до уваги, бо й диму без вогню не буває і той флуд на чомусь та таки базується. Якщо стосовно руоффа, то я, наприклад, беру до уваги свій власний досвід гри РФО Іннови, також на форумі 4Гейм мій акк зберігся і я після отримання лінків тут на форумы я мав можливість поприкалуватись тих цирків там. Можна говорити що вони виправляться і досвід велика справа... Але чомусь згадується Жванєцкий і його "что будет лутше веритсо с трудом... что будет хуже верю сразу".
Якщо стосовно Алькара, то з цею конторою я теж давно знайомий і знаю що вони принципово ставлять тільки птс і то з останніх. Коли всюди вже повним ходом народ наривався на глюки наступних хронік написаних на яві на Алькарі далі був С1. Щоправда все у Алкара робиться довго - С4 птс уже стояв на туйовій хучі серверів коли вони спромоглися його дістати і запустити. І коли л2мастер заявив про ХБ на Алькарі через декілька місяців і народ почав панічно розпродуватись я посміявся з цього і сказав Додіку, що обіцяного прийдеться ждати не менше півроку.
Поживем побачимо що з того всьго вийде. Але скажу так - я вже достатньо побігав по серверах і троха замахався починати задротство з нуля. Цей процес мені не приносить задоволення. В Камаелі багато нововведнь, але більшість з них відчуваються теж на хайлевелах. Так що якщо Алькар загнеться, то найімовірніше з ла2 я розстанусь.







Сообщение отредактировал Abaddon - Пятница, 24.10.2008, 01:05
 
SifirusДата: Пятница, 24.10.2008, 00:57 | Сообщение # 29
Grandis
Группа: Клан
Сообщений: 50
Репутация: 2
Статус: Offline
кли відержал дочитать до конца)

Чтобы продавать душу, ее надо, как минимум, иметь.
 
AbaddonДата: Пятница, 24.10.2008, 01:01 | Сообщение # 30
Doom Knight
Группа: Клан
Сообщений: 31
Репутация: 3
Статус: Offline
Читай снова. Я дополнил. biggrin




 
Forum -Клана Antiquus » Общее » Беседа » ПРО РУСОФФ (читати всім)
  • Страница 2 из 5
  • «
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
  • »
Поиск: