Воскресенье, 19.05.2024, 11:53 Приветствую Вас Гость




Главная | Регистрация | Вход | RSS
[ Новые сообщения · Участники · Правила форума · Поиск · RSS ]
  • Страница 1 из 5
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
  • »
Модератор форума: Sadamark, HeBLLleT  
Forum -Клана Antiquus » Общее » Беседа » ПРО РУСОФФ (читати всім)
ПРО РУСОФФ
RAIZДата: Понедельник, 20.10.2008, 02:51 | Сообщение # 1
Ketra Orc Warrior
Группа: Клан
Сообщений: 604
Репутация: 5
Статус: Offline
ССИЛКО
ше одна ссилкО


Сообщение отредактировал RAIZ - Понедельник, 20.10.2008, 02:54
 
korsarДата: Понедельник, 20.10.2008, 11:09 | Сообщение # 2
Beast Lord
Группа: Клан
Сообщений: 116
Репутация: 4
Статус: Offline
Ну почитав, і шо? Там куча різних імхо, доказів шо за шо проти 0 biggrin А то шо на госі не люблять руоф (рушог smile ) це і так давно відомо. Обидві теми тупо для срача, шо на госі і не дивно wink
З.І. ДД в першій темі тупо гонить (п"яний або з бодуна напевно happy ), сильно підсирає свій авторитет порівнянно з його гайдами про гладів, імхо. Но лінки зачотні, поржав зранку lol


Водка+пиво=лучший бутерброд ;)
 
RAIZДата: Понедельник, 20.10.2008, 11:37 | Сообщение # 3
Ketra Orc Warrior
Группа: Клан
Сообщений: 604
Репутация: 5
Статус: Offline
про РФ правда написана так шо в Л2 думаю таке саме буде...
 
korsarДата: Понедельник, 20.10.2008, 12:11 | Сообщение # 4
Beast Lord
Группа: Клан
Сообщений: 116
Репутация: 4
Статус: Offline
про РФ я в курсі - сам грав cool Но тут розмах побільше мав би бути, хотя хз. Я наприклад поки сам не побачу не повірю, тим більше всяким "майстрам калометання" з гохи. Буде норм - буду грати, буде фігня - не буду, мені і так не скучно wink

Водка+пиво=лучший бутерброд ;)
 
AbaddonДата: Понедельник, 20.10.2008, 20:06 | Сообщение # 5
Doom Knight
Группа: Клан
Сообщений: 31
Репутация: 3
Статус: Offline
DD популярно описай все як воно й буде.

А ось тут мены сподобалась муля яка зовсім не вносить дизбалансу в ыгровий процес:
http://antiquus.at.ua/forum/4-195-1#2645

Quote
3.Cелфбрез

- используется во время смерти, воскрешает на месте, нет потери експ и сп.
- используется только при его включении(наподобие тоггл скилла)
- при использовании также будет стандартный интерфейс при смерти с приглашением появиться в ближайшем городе итп.
- хранится вечно
- Предмет не дропается, не продается и не передается, можно хранить в ВХ.

Колись за такі мульки що робились за допомогою перехвата пакетів банили...





 
AstralДата: Понедельник, 20.10.2008, 21:00 | Сообщение # 6
Beast Lord
Группа: Администраторы
Сообщений: 115
Репутация: 10
Статус: Offline
Сервак не открылся, а вы уже за него все порешали что и как будет), и сравнения л2 с мне допустим неизвесным РФ или как там его, считаю не разумными, бо имхо л2 реально имеет побольше обороты

Not Worth Living If Life Is Not Enjoable
 
AbaddonДата: Понедельник, 20.10.2008, 22:08 | Сообщение # 7
Doom Knight
Группа: Клан
Сообщений: 31
Репутация: 3
Статус: Offline
Та причому тут обороты... Контора та ж сама і їх методи будуть ті ж самі. І клали вони на корейців, а тим більше з огляду того що в Грації корейці самі вводять КОЛ і всякі бірюльки та тварючок з кониками для багатих буратін, тобто легалізують донат для боротьби с нелегальним ебаем... Міжіншим на європейських серверах РФО корейський ГМ-шоп відключили, а Іннова його напроти розширила... Ось так. Так що на руофі буде грати ще важче/дорожче ніж на офі. Загалом скоро гряде глобальний пипець офф ла2 і нам залишайеться насолоджуватись шпілянням на Алькарі, де як і на більшості серваків провайдерів рулить тіньовий донат, але всі з тим миряться бо халява. Яка ж цьому є розумная альтернатива?*. Ну можу порадити починати пригляндатись до AION у якого теж нещодавно був черговий етам закритого тестування.

* (с) Лесь подеревянський "Гамлєт або феномен датського кацапізму".







Сообщение отредактировал Abaddon - Понедельник, 20.10.2008, 22:13
 
korsarДата: Вторник, 21.10.2008, 11:57 | Сообщение # 8
Beast Lord
Группа: Клан
Сообщений: 116
Репутация: 4
Статус: Offline
Імхо згідний з Астралом - нєфіг розказувати про то чого ше нема і сам не бачив наперед. Мені на приклад перспектива грати на сєроваку з убитою в саму Ж економікою і перспективою кривих камаелів "хз коли" ще й з можливим вайпом, здається не набагато ліпшою ніж ждати руоф. Такшо про те шо "скоро гряде глобальний пипець офф ла2 і нам залишайеться насолоджуватись шпілянням на Алькарі" я б не казав так категорично wink

З.І. Бугагагага, щойно прочитав пост Багза на форумі олькара про вайп адени. І як? Хто там шось казав про то шо "алькар рулить" і "вайпа не може бути"? wink Я б ржав якби ше ввели обмеження на заточку відповідно до лвл перса, або ше якийсь подібний маразм.


Водка+пиво=лучший бутерброд ;)

Сообщение отредактировал korsar - Вторник, 21.10.2008, 12:07
 
VovchykДата: Вторник, 21.10.2008, 12:14 | Сообщение # 9
Вуйко Петро
Группа: Администраторы
Сообщений: 10215
Репутация: 12
Статус: Offline
яка була думка до "вайпу", така і зараз - в опу руофф dry

 
xxxxxДата: Вторник, 21.10.2008, 16:19 | Сообщение # 10
Клан Мастер
Группа: Заблокированные
Сообщений: 170
Репутация: 15
Статус: Offline
Quote (Vovchyk)
яка була думка до "вайпу", така і зараз - в опу руофф

+1
 
AstralДата: Среда, 22.10.2008, 00:18 | Сообщение # 11
Beast Lord
Группа: Администраторы
Сообщений: 115
Репутация: 10
Статус: Offline
Признайтесь себе сами, вас больше огорчает не тот момент что на офе может быть что-то нетак, а нежелание смириться с накачиванием наново, какой-бы галимый небыл офф, на нем небудет больше рисовки чем на алкаре и дисбаланса тоже, + хоть какая минимальная гарантия стабильности на ближайшее время игры, а не завись в воздухе в плане "ждемс чего-то хз чего".+ все срут итем мол, хотя его контент еще не известен, но от противников только и слышно Банки МР, ОЕ, ЛС, и прочий итем приводящий дисбаланс), тупо необоснованная критика. Чтоб небыло лишней критики в мою сторону, я даже не знаю или буду играть на том оффе, но с алькаром я уже попрощался, так что давайте будем мирно втыкать, и время покажет что будет в действительности)

Not Worth Living If Life Is Not Enjoable
 
AbaddonДата: Среда, 22.10.2008, 01:11 | Сообщение # 12
Doom Knight
Группа: Клан
Сообщений: 31
Репутация: 3
Статус: Offline
Quote (Astral)
так что давайте будем мирно втыкать, и время покажет что будет в действительности)

А хто воює? Просто всі висловлюють своє ІМХО.
Фтикай на здоров'я! А ми будем отримувати фан на Алькрі поки ви там будете чекати "хз яке воно буде, мож і не таке як платний офф, але й не таке погане як ви кажете" happy

Добавлено (22.10.2008, 02:11)
---------------------------------------------
Корсар, на серверах офа теж далеко не все гладко з економікою між іншим. Баги дюпа через які почалась інфляція були багами ла2, а не на Алькара.

Стосовно останніх подій на Алькарі. Я небачу причин для паніки типу "все в попу! це крах! я банкрот!". Можеш глянути форум Алькара - приблизно 60% Алькара підтримало дії адміністрації сервера, а плачуться тільки криворукі та безмозкі нуби та ті хто купив вчора адену за реал і невспів потратити.

А стосоно камаеля хз коли... Хм! Знаючи Іннову я скжу що Руофф буде точно хз коли. А от кривого камаеля (якщо бути точним ХБ) з огляду на останні події мабуть залишилось чекати недовго. Хоча хто чекає? Всі готуються, задротять, варятся, ПКшать... Одним словом фаняться по повній.

У мене питання виникло на яке я знаю відповідь але хотілось би почути твою думку... Сильно кривий С4 на Алькарі? Я можу сказати що С1 на Алькарі був такого ж гатунтку. І думаю що ХБ буде таким же.

І ще одне... Те що я тут написав зовсім не для того щоб комусь щось довести. Кожен дрочить як сам хоче. Мені просто несподобались слова
"нєфіг" і "Бугагага"... І нетреба тут розкзувати що всі тут лоли і тупо недоганяють яке "светлое будущее" чекає всіх хто піде на руофф, і шо тілки "мы идём правильным путём".







Сообщение отредактировал Abaddon - Среда, 22.10.2008, 01:14
 
VovchykДата: Среда, 22.10.2008, 05:45 | Сообщение # 13
Вуйко Петро
Группа: Администраторы
Сообщений: 10215
Репутация: 12
Статус: Offline
Quote (Astral)
Признайтесь себе сами, вас больше огорчает не тот момент что на офе может быть что-то нетак, а нежелание смириться с накачиванием наново, какой-бы галимый небыл офф, на нем небудет больше рисовки чем на алкаре и дисбаланса тоже, + хоть какая минимальная гарантия стабильности на ближайшее время игры, а не завись в воздухе в плане "ждемс чего-то хз чего".+ все срут итем мол, хотя его контент еще не известен, но от противников только и слышно Банки МР, ОЕ, ЛС, и прочий итем приводящий дисбаланс), тупо необоснованная критика. Чтоб небыло лишней критики в мою сторону, я даже не знаю или буду играть на том оффе, но с алькаром я уже попрощался, так что давайте будем мирно втыкать, и время покажет что будет в действительности)

Мене нічого не "огорчает", так як і нічого неприваблює на руоффі, просто якось влом наново сидіти і дрочити-качатись, немає того азарту, з яким починав на Алкарі... і навряд вже появиться.


 
RAIZДата: Среда, 22.10.2008, 05:46 | Сообщение # 14
Ketra Orc Warrior
Группа: Клан
Сообщений: 604
Репутация: 5
Статус: Offline
просто одних людей пре кач і гонка за шмотом а других людей просто нагібання, в чому Л2 і заключаеться...
я б ішов на офф тікі на певропейський а не на ше один кривий сервер з кучою нубів і тупим перекладом...
а качатись з 0 це не проблема ібо після Ц4 до 78 набагато легше качатись чим на самих Ц4, а от то шо там небуде з ким грати це факт, бо там народ так буде ридати за % шо аж страшно подумати sad ІмхО.


Сообщение отредактировал RAIZ - Среда, 22.10.2008, 05:47
 
MargoДата: Среда, 22.10.2008, 12:13 | Сообщение # 15
Grandis
Группа: Клан
Сообщений: 73
Репутация: 2
Статус: Offline
Quote (Abaddon)
У мене питання виникло на яке я знаю відповідь але хотілось би почути твою думку... Сильно кривий С4 на Алькарі? Я можу сказати що С1 на Алькарі був такого ж гатунтку. І думаю що ХБ буде таким же


C4 не може бути сильно кривим так як це ПТСка, а от Хелбаунд адмінам алькара прийдеться писати ручками. А про то наскільки вони в цьому шарять можна судити по тому, що баг зі страйдерами до тепер не пофікшений, на скільки я знаю; і з дюпом адени і АА вони тоже ніфіга зробити не можуть. От і думай яким буде Хелбаунд...

P.S. На рахунок руофа: особисто для мене найбільший його плюс в тому, що регулярно будуть переходи на нові хроніки, буде постійно щось нове і цікаве. Ну а мінус, звичайно - те що прийдеться наново качатися.

 
Forum -Клана Antiquus » Общее » Беседа » ПРО РУСОФФ (читати всім)
  • Страница 1 из 5
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
  • »
Поиск: